چهارشنبه, 4 بهمن 1396

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان ها:
اولویت شورای شهر جدید تدوین برنامه های زمانی برای پیشبرد بهتر كارها است
۱۴۰۷۸
 ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ 
۱۴:۱۷:۴۶

بیگی مهمترین و اولین اقدام شورای شهر جدید را تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت عنوان کرد و توضیح داد: شوراها باید برنامه خود را به صورت چندماهه، یک ساله و چهار ساله تنظیم کنند تا بتوانند به صورت مرحله به مرحله آنها را عملیاتی کنند.

 

حمدالله بیگی نماینده استان در گفت­ و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، در رابطه با خواسته های مردم از شوراهای دوره پنجم گفت: در این دوره مهمترین خواسته های مردم از منتخبین شورای شهر دلگشا اتحاد و همدلی بین اعضای شورا است.

 

نماینده استان ایلام در شورای عالی استان ها ادامه داد: از دیگر خواسته های مردم استفاده شورا از افراد متخصص و کاردان در همه امور است تا بتوانند برنامه های را به صورت تخصصی پیگیری کنند.

 

عضو شورای شهر دلگشا مهمترین و اولین اقدام شورای شهر جدید را تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت عنوان کرد و توضیح داد: شوراها باید برنامه خود را به صورت چندماهه، یک ساله و چهار ساله تنظیم کنند تا بتوانند به صورت مرحله به مرحله آنها را عملیاتی کنند.

 

وی افزود: خوشبختانه شورای دوره چهارم این برنامه ریزی را انجام داد و تا حدود زیادی در اجرای برنامه ها تدوین شده موفق شد. برای مثال در برنامه های کوتاه مدت ما آسفالت معابر و تعمیر آنها را انجام دادیم و در برنامه بلند مدت پیگیر درآمد پایدار شهرداری بودیم که در این دوره به پایان نرسید و باید در شورای آینده پیگیری و به نتیجه برسد.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8