شنبه, 29 مهر 1396

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای عالی استان ها:
ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه عمده ترین عامل انسجام سازمانی است
۱۴۰۳۷
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ 
۱۱:۲۲:۱۱

جعفر معصومی با ارسال پیامی ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی گفت: ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه عمده ترین عامل انسجام سازمانی است

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، جعفر معصومی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی شورای عالی استان ها طی پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

 

در این پیام آمده است:

 

 

با سـلام و تحیـات الهی

 

بیست و هفتم  اردیبهشت ماه که به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی بنامگذاری گردیده است ؛ تداعی­ گر اهمیت و نقش روز افزون این صنعت در عصر ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده ی مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
بی شک در عصر ارتباطات ، اطلاع رسانی مهم ترین عامل همبستگی مخاطبان با سازمان ها به شمار می آید و اگر ارتباطات معقول و منطقی بر اساس ارزش های جامعه پی ریزی گردد، عمده ترین عامل انسجام سازمانی نیز خواهد بود. این روز بهانه ایست برای قدردانی از زحمات و تلاش های فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی که به رغم تمام تنگناها ، برگشوده نگاه داشتن دریچه های ارتباطی با مخاطب و جامعه هدف همت گماشته اند.
به رسم ادب و به همین مناسبت فرصت را مغتنم شمرده ، این روز گرامی را به دست اندکاران و فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک عرض نموده و امیدوارم همچون گذشته با اتکال به خداوند منان حضوری موثر در مسیر روشن اطلاع رسانی داشته و در راستای پیشرفت اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.


پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8