شنبه, 29 مهر 1396

چمران طی نامه ای به استاندار و رئیس شورای اسلامی استان خراسان شمالی تاکید کرد:
مجموعه مدیریت شهری كشور برای كمك ­رسانی به زلزله ­زدگان آمادگی دارد
۱۴۰۲۹
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ 
۱۲:۱۶:۵۱

رئیس شورای عالی استان­ ها، با ارسال نامه ­ای به استاندار و رئیس شورای اسلامی استان خراسان شمالی ضمن همدردی با زلزله زدگان و تسلیت به خانواده کشته شدگان این حادثه گفت: مدیریت شهری آمادگی کمک به آسیب دیدگان را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، مهندس مهدی چمران رئیس شورای عالی استان­ها، با ارسال نامه­ای به استاندار و رئیس شورای اسلامی استان خراسان شمالی مصیبت وارده به زلزله زدگان را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

 

با سـلام و تحیـات الهی

 

احتراما ً، بدینوسیله مراتب تألم و تأسف شدید خود و اعضای شورای عالی استان‌ها را به نیابت از جامعه بزرگ شوراییان از حادثه و مصیبت زلزله اخیر در آن استان که باعث از دست رفتن و همچنین مصدومیت  تعدادی از هموطنان  و ایجاد خسارات مادی گردید را خدمت جناب‌عالی و خانواده های محترم داغ­دیدگان و ملت شریف و انقلابی و متدین آن استان اعلام می‌دارم.

رجاء واثق دارم آنچه که اکنون و پس از این حادثه تألم بار می تواند مسکن و التیام بخش، بخشی از دردها و تبعات این مصیبت باشد ، ابراز همدردی با بازماندگان و تلاش برای رسیدگی فوری و امداد رسانی همه جانبه به آسیب دیدگان و تأمین نیازهای ضروری آن‌ها می باشد که قطعاً مورد توجه جناب‌عالی و همه مدیران و مسوولین محترم آن استان بوده و خواهد بود و آمادگی همکاری و مساعدت اعضای شوراها و مجموعه مدیریت شهری کشور در جهت امدادرسانی  را اعلام می دارد.

مزید توفیقات جناب عالی را از درگاه رب جلیل مسألت می نمایم.  

 

 

                                                    مهدی چمران

                                                    رییس شورای عالی استان‌ها

 

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8