شنبه, 29 مهر 1396

مهندس چمران به روسای شورای اسلامی استان های سیل زده تاکید کرد:
ضرورت همكاری همه جانبه شورا و شهرداری در امدادرسانی و رسیدگی فوری به نیازهای ضروری هموطنان سیل زده
۱۳۹۲۸
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ 
۱۷:۷:۳۸

 رئیس شورای عالی استانها طی پیامی به نیابت از جامعه بزرگ شورائیان کشور درگذشت جمعی از هموطنان عزیز را در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان را تسلیت گفت .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها مهندس چمران رئیس شورای عالی استانها طی پیامی به نیابت از جامعه بزرگ شورائیان کشور در گذشت جمعی از هموطنان عزیز را در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان را تسلیت گفت ودر خواست کرد که با هماهنگی مسوولان محترم ذی‌ربط همکاری و تشریک مساعی لازم را با عوامل اجرایی مربوطه در شهرها و روستاهای حادثه دیده در زمینه خدمت رسانی به عمل آورند.

 

متن کامل این پیام به شرح ذیل است؛

 

در پی جاری شدن سیل در استان های شمال غرب کشور، بدین وسیله  مراتب تألم و تأسف شدید خود و اعضای شورای عالی استان‌ها را به نیابت از جامعه بزرگ شوراییان کشور از وقوع سیل اخیر در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان و جان باختن جمعی از هموطنان عزیز را به جناب‌عالی و اعضای محترم شورای اسلامی و شهروندان ارجمند و خانواده های داغدار اعلام می‌دارم. بدون تردید همکاری و مساعدت همه جانبه شوراها و شهرداری ها در امدادرسانی و رسیدگی فوری به نیازهای ضروری هموطنان و تعامل و همکاری مجموعه مدیریت شهری با سایر نهادهای مسوول در این امر، التیام بخش قسمتی از دردهای جانکاه این حادثه و وظیفه ای شرعی و انسانی تلقی می گردد که قطعاً مورد توجه مدیران استان، شورا و شهرداری بوده و خواهد بود. ضمن عرض تسلیت مجدد ، خواهشمند است با هماهنگی مسوولان محترم ذی‌ربط همکاری و اشتراک مساعی لازم را با عوامل اجرایی مربوطه در شهرها و روستاهای حادثه دیده در زمینه خدمت رسانی به عمل آورند .

مزید توفیقات شما را در راه خدمت به بندگان خدا از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

 

 

مـهدی چمـران

رییس شورای عالی استان‌ها

 

 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8