شنبه, 29 مهر 1396

جهاد دانشگاهی با همکاری شورای عالی استان ها برگزار می کند:
دوره های دانش افزایی داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا در دوره پنجم
۱۳۹۲۶
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ 
۱۵:۴۸:۴

برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور توسط جهاد‌ دانشگاهی با مشارکت معاونت آموزشی و شورای عالی استان‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، سید سعید هاشمی اظهار کرد: با توجه به ضرورت توسعه و ارتقای سطح دانش و توانمند‌سازی شوراهای اسلامی شهر و روستا، برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با مشارکت جهاد دانشگاهی و شورای عالی استان‌ها برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: به موجب تفاهم‌نامه همکاری امضا شده میان دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد‌ دانشگاهی و مهدی چمران، رئیس شورای عالی استان‌ها، برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای این دوره به جهاد‌ دانشگاهی واگذار شده است. این برنامه که با هدف افزایش آگاهی داوطلبان از مباحث علمی مرتبط با مدیریت شهری و روستایی و نیز آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه برگزار می‌شود، دارای محورهایی همچون "آشنایی با تشکیلات، ساختار شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها"، "آشنایی با قوانین و مقررات شوراهای اسلامی شهر و روستا"، "آشنایی با توسعه پایدار شهری و روستایی"، "مدیریت رقابت‌های انتخاباتی"، "مروری بر اخلاق انتخاباتی" و "شاخصه‌های مدیریت محلی" است.

یادآور می‌شود، در پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی شورای عالی استان‌ها و جهاد دانشگاهی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه اینترنتی www.shora.acecr.ac.ir مراجعه نمایند. داوطلبان عضویت در شوراها همچنین می‌توانند برای شرکت در دوره، به صورت حضوری نیز به واحدهای جهاد دانشگاهی در سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و دریافت بسته آموزشی در این برنامه اقدام نمایند.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8