شنبه, 29 مهر 1396

نماینده استان آذربایجان غربی درشورای عالی استانها خبرداد:
سیل در منطقه میاندوآب آذربایجان غربی تلفات جانی نداشته/احتمال طغیان رودخانه های سیمینه رود و زرینه رود
۱۳۹۱۹
 ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ 
۱۴:۲۰:۵۴

خلیل زاده با بیان اینکه سیل در منطقه میاندوآب تلفات جانی نداشته است گفت: سيلاب و طغيان رودخانه آجرلو به مردم چندين روستا در منطقه باروق از توابع شهرستان مياندوآب خسارات زيادي وارد کرده ولی میزان این خسارات هنوز به صورت قطعی اعلام نشده است.

معصومه خلیل زاده نماینده استان آذربایجان غربی درشورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها با اشاره به سیل اخیر اظهارداشت: در روستاهای استان ستاد بحران تشکیل شده و نیرو های مختلف در سطح استان در حال خدمات رسانی هستند.

وی با بیان اینکه سیل در منطقه میاندوآب تلفات جانی نداشته است گفت: سيلاب و طغيان رودخانه آجرلو به مردم چندين روستا در منطقه باروق از توابع شهرستان مياندوآب خسارات زيادي به بار آورده؛ ولی میزان خسارت مالی هنوز به صورت قطعی اعلام نشده است.

 

نماینده استان آذربایجان غربی درشورای عالی استانها تصریح کرد: پل روستاي گوزل لو در شهرستان میاندوآب تخریب شده و ارتباط اين روستا قطع شده است. همجنين پل روستاي قشلاق محمد قلي، باداملو،حاجي كندي و ورود سيلاب به داخل منازل و تخريب اراضي روستاهاي تابعه شهرستان ازدیگر خسارت هایی که وارد شده است.


خلیل زاده با بیان اینکه رئیس و اعضای شورا به همراه شهردار میاندوآب از رودخانه زرینه رود بازدید کردند، افزود: در حال حاضر نیزشاهد بارش شدید باران در شهرستان میاندوآب هستیم که احتمال طغیان رودخانه های سیمینه رود و زرینه رود وجود دارد لذا از اهالی شهرستان میاندوآب درخواست می شود در کنار این 2 رود تجمع و قرار نگیرند.


انتهای پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8