شنبه, 29 مهر 1396

رئیس شورای شهرستان شازند عنوان کرد:
تلاش شورای شهرستان شازند برای جذب سرمایه‌گذاران گردشگری
۱۳۸۵۹
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ 
۱۶:۳۳:۲۷

فراهانی با اشاره به ظرفیت‌ها و جذابیت‌های گردشگری شهرستان شازند اشاره کرد: شورای شهرستان شازند تلاش می‌کند که در زمینه گردشگری و تورگردانی سرمایه‌گذاران ملی را جذب کند.


تبرته فراهانی، رئیس شورای شهرستان شازند در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ‌ها با بیان اینکه با یک هولدینگ سرمایه گذاری کشوری تفاهم نامه همکاری امضا کرده ام گفت: این شورا قصد دارد برنامه‌های مدونی جهت برگزاری همایشی در زمینه گردشگری در آینده نزدیک در شهرستان شازند با حضور آژانس های مسافرتی سراسر کشور جهت معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان به آژانس ها و تورهای گردشگری پی ریزی کند.

 

رئیس شورای شهرستان شازند ادامه داد: همچنین در بحث سرمایه‌گذاری در کوکبیه که مورد استقبال آنها واقع شد توافق های ابتدایی صورت گرفته است که ضمن معرفی به مسئولان اجرایی شهر شازند شامل شهرداری و شورای اسلامی شهر مقرر شد این اتفاق از کانال این مسئولین محترم پیگیری و اجرایی شود.

 

وی افزود: جاذبه های گردشگری شهر زیبایی مهاجران و زیرساخت های مناسب این شهر مورد استقبال شدید این تورگردانان واقع شد که مقرر شد برنامه های را در این راستا تدوین و اجرایی نمایند.

 

فراهانی اضافه کرد: همچنین به همراه تورگردانان بازدیدی از مناطق گردشگری بخش‌های زالیان، سربند، مرکزی، قره‌کهریز داشتیم که توجه آنها  را به طور جد به خود معطوف نمود و مقرر شد برنامه هایی را در آینده نزدیک در بخش گردشگری و سرمایه‌گذاری در این مناطق پیش‌بینی کنند.

 

رئیس شورای شهرستان شازند با بیان اینکه این مهم تنها با همدلی و همکاری همه مسئولین شهرستان اجرایی خواهد شد توضیح داد: خوشبختانه تمام مسئولین شهرستان شازند نیز از این اتفاق استقبال نموده و قول همکاری دادند.

پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8