پنج‌شنبه, 27 مهر 1396

رئیس شورای اسلامی استان کرمان مطرح کرد:
فرهنگ سازی و مدیریت پسماند گامی موثر در حفظ محیط زیست/ تفاهم نامه همكاری شورای اسلامی استان كرمان با اداره كل محیط زیست امضا شد
۱۳۸۵۳
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ 
۹:۴۳:۱

تفاهم نامه همکاری فی مابین شورای اسلامی استان کرمان به نمایندگی کمال جوانمرد رئیس شورای این استان و اداره کل محیط زیست استان به نمایندگی صفرزاده به امضا رسید.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، دراستای اجرای اصل 50 قانون اساسی و سند چشم انداز ایران 1404 در خصوص مشارکت همگانی در حفظ و صیانت از محیط زیست ،تفاهم نامه همکاری فی مابین شورای اسلامی استان کرمان به نمایندگی کمال جوانمرد رئیس شورای این استان و اداره کل محیط زیست استان به نمایندگی صفرزاده به امضا رسید.


دراین نشست دکترجوانمرد محیط زیست را از شاخص های اصل توسعه پایدار برشمرد و آن را هدیه الهی قلمداد نمود که همگان در حراست از آن وظیفه و رسالت  مهمی دارند .


وی افزود: بین به وجود آمدن تمدن ها و رشد آنها و محیط زیست رابطه  معناداری وجود دارد .


رئیس شورای اسلامی استان کرمان وظیفه شورائیان را در این رهگذر بسیار تاثیرگذار دانسته و ارتقاء سطح آگاهی عمومی و آموزش وهمچنین اصلاح الگوی مصرف به ویژه در بحث آب از مسئولیت های شوراهای اسلامی برشمرد .


جوانمرد گفت: امیدواریم با کاهش تولید زباله از طریق پیشگیری و فرهنگ سازی و تفکیک آن از مبدا و همچنین بازیافت و استفاده مجدد و مدیریت پسماند در حفظ و حراست ازمحیط زیست گام موثری به وسیله شورائیان برداشته شود.


انتهای پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8