جمعه, 4 خرداد 1397

استاندار یزد در نشست اعضای شورای اسلامی استان:
با تدبیر دولت وام كشاورزان تمدید می شود
۱۳۵۴۳
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ 
۱۳:۱۴:۳۲

میرمحمدی با اشاره به خشکسالی سال های اخیر و خسارت های وارد شده به کشاورزی استان، موضوع تمدید وام کشاورزان در دستور کار دولت است که در صورت رفع موانع قانونی ابلاغ خواهد شد .

 

به گزارش خبرگزاری پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها استاندار یزد در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی استان گفت: با توجه به موضوع خشکسالی و خسارت های کشاورزان یزدی موضوع تمدید وام کشاورزان در دستور کار دولت است که در صورت رفع موانع قانونی ابلاغ خواهد شد .

 

میرمحمدی  همچنین به ضرورت مدیریت در مصرف آب در بخش کشاورزی اشاره کرد و افزود: موضوع جداسازی آب شرب و فضای سبز از طرحهای در حال اجراست  و این طرح در برخی مناطق اجرایی شده است .

 

وی با اشاره به پیگیری های استان در خصوص تکمیل برخی راه ها و جاده های در حال ساخت گفت: طرح قطار شهری عقدا – مهریز یکی از برنامه های استان در بخش راه است که در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی مورد تاکید قرار گرفت.

 

تکمیل برخی راه ها و جاده های شهری و روستایی ،تکمیل برخی مراکز درمانی در برخی مناطق استان و تامین پزشک متخصص آنها و خاموش کردن چاه های کشاورزی و نقش مهم آن در افزایش سطح آب سفره های زیر زمینی از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود .


پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8