پنج‌شنبه, 27 مهر 1396

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر؛
سرمایه‌گذاران حوزه سلامت حمایت شوند
۱۳۵۴۰
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ 
۱۵:۱۴:۴۸

رئیس شورای اسلامی بوشهر بر ضرورت ورود بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت در کنار حمایت از این حوزه تاکید کرد .

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، عبدالخالق برزگرزاده امروز (دوشنبه)در نشست رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی  بوشهر اظهار داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت یکی از اقدامات بسیار خوب دولت تدبیر و امید بود که در استان نیز حمایت ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این طرح به خوبی اجرا شده و نتایج آن برای مردم مشهود است .

 

وی اضافه کرد: یکی از حوزه‌هایی که بیشتر مردم با آن سرو کار دارند و در زندگی روزمره خود با آن مواجه هستند حوزه سلامت است و هر چه در توان داریم باید برای تامین این نعمت بزرگ مصرف کنیم .

 

رئیس شورای اسلامی بوشهر بیان کرد: در مجمع مشورتی روسای شوراهای کشور پیشنهاد دادم در راستای توجه به وضعیت خدمات درمانی شهروندان ،شهرداری‌های مراکز استان‌ها  یک مرکز درمانی مجهز احداث کنند و این مرکز در نقطه ای باشد که  به راحتی در دسترس همه شهروندان استان باشد .

 

برزگرزاده عنوان کرد: تلاش در حوزه درمان مایه خرسندی است و در این راستا کارهای خوبی صورت گرفته اما تا رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاش کرد و از فرصت‌های پیش رو استفاده بهینه برد .

 

وی بر ضرورت ورود بخش خصوصی و سرمایه گذاری در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت: باید در زمینه سلامت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی حمایت‌های اساسی انجام گیرد تا نیاز نباشد شهروندان  ما برای درمان خود به استان‌های همجوار مراجعه کنند  و  در صورتی که این سرمایه‌گذاران با بروکراسی اداری مواجه هستند با تسهیل کار آنها زمینه حضور آنها درحوزه سلامت  فراهم شود .

 

به گزارش فارس، برزگرزاده با تقدیر از راه اندازی بیمارستان  تخصصی قلب در بوشهر اظهار داشت: انتظار داریم بیمارستان‌های تخصصی حوزه چشم ،کودکان ، پیوند کلیه  در دستور کار قرار بگیرد.

انتهای پیام/

 

 


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8