شنبه, 29 مهر 1396

طی انتخاباتی:
حسین رنجبریان به عنوان رئیس شورای شهرستان بوشهر برگزیده شد
۱۳۵۳۴
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ 
۱۳:۴۸:۲۰

انتخابات هیات رئیسه سال آخر دوره چهارم برگزار شد که در آن حسین رنجبریان به عنوان رئیس شورای شهرستان بوشهر برگزیده شدند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، در انتخابات هیات رئیسه سال آخر دوره چهارم رئیس شورای اسلامی شهرستان بوشهر برگزار شد که با رای اکثریت اعضا حسین رنجبریان به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

 

همچنین در این انتخابات صادق صیمری به عنوان نائب رئیس، اصغر گورکی به عنوان منشی، انتخاب شدند.

 

بعد از برگزاری انتخابات هیات رئیسه  جلسه هم اندیشی و معرفی هیأت رئیسه  شورای اسلامی شهرستان بوشهر با عباس جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر در دفتر فرماندار برگزار گردید که در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تشکیل این جلسه ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان را به فرماندار بوشهر معرفی کرد.

 

حسین رنجیریان در این نشست به بیان برنامه های شورای شهرستان و اهمیت مسائل اجتماعی، فرهنگی و مشکلات حوزه شهرستان بوشهر پرداخت و گفت: شورای اسلامی شهرستان بوشهر در نظر دارد مسائل و مشکلات این شهرستان را رصد کرده و با الویت بندی و برنامه ریزی، موارد مورد نظر را به فرماندار و دستگاههای اجرایی شهرستان پیشنهاد دهد.

 

وی یکی از برنامه های شورای شهرستان بوشهر را دیدار با شوراهای شهر و روستاهای شهرستان بیان کرد و افزود: شورای شهرستان بوشهر آمادگی هرگونه همکاری و مشاوره با این شوراها را دارد.

 

رئیس شورای شهرستان بوشهر ضمن تقدیر از ساماندهی و هدایت مشکل فاضلاب سه راهی عالیشهر در خصوص سریز فاضلاب شهرک صنعتی 2 بوشهر گفت: باید از هم اکنون نسبت به جلوگیری و مهار آن اقدام لازم صورت پذیرد.

 

در ادامه دیگر اعضای شورای اسلامی شهرستان آقایان خواجه و گورکی نیز به بیان مواردی همچون استقرار نمایندگی آبفا در خارگ و همچنین تسهیل تردد مردم خارگ به بوشهر پرداختند.

 

در ادامه عباس جمشیدی ضمن تبریک انتخاب  ترکیب جدید هیأت رئیسه شورای شهرستان از پیشنهادات این شورا استقبال نمود و گفت: مشکل اصلی شهرستان در حوزه اشتغال می باشد هرچند اقداماتی در این خصوص صورت گرفته است اما باید از ظرفیت شوراها بویژه شورای شهرستان نیز در جهت اشتغال و همچنین جلب مشارکت مردمی برای ایجاد مشاغل خانگی  استفاده کرد.

 

وی در ادامه ضمن اعلام حمایت از هر نوع طرح پیشنهادی  شورای اسلامی شهرستان در حوزه اشتغال تصریح کرد: در خصوص استقرار نمایندگی آبفا و تسهیل تردد مردم جزیره خارگ گفت: این موضوعات را پی گیری خواهد نمود و درحال تلاش برای تسهیل تردد مردم خارگ است.


پایان پیام/


شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8