شنبه, 29 مهر 1396

رو عنوان : دبیر اجرایی هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل عنوان کرد:
عنوان : حضور بیش از 100 غرفه از فعالان حوزه شهرداری‌ها / امكان جذب سرمایه‌گذار توسط شهرداری‌ها و تعامل با بخش خصوصی در نمایشگاه شهر ایده آل
کد خبر : ۱۳۴۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۲۳:۲۸

طاها الله‌وردی از حضور بیش از 100 غرفه از فعالان حوزه شهرداری‌ها در این نمایشگاه شهر ایده وآل خبر داد و گفت: این نمایشگاه در دو حوزه فعالان بخش خدمات و مدیریت شهری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری فعال است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها،  هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل با حضور رئیس شورای عالی استان ها و جمعی از مدیران و شهرداران کشور، عصر شنبه (27 آذرماه) در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش آغاز به کارکرد .

 

طاها الله‌وردی، دبیر اجرایی هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل نیز در حاشیه افتتاحیه این مراسم، از حضور بیش از 100 غرفه از فعالان حوزه شهرداری‌ها در این نمایشگاه خبر داد و دراین‌باره  به ایسنا گفت: این نمایشگاه در دو حوزه فعالان بخش خدمات و مدیریت شهری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری فعال است؛ زیرا امسال علاوه بر شرکت‌هایی که به ارائه کالا و خدمات می‌پردازند، برای نخستین بار شهرداری‌ها امکان عرضه فرصت‌های گردشگری خود را با همکاری سازمان میراث فرهنگی و شورای عالی استان‌ها به دست آورده‌اند .

 

وی ادامه داد: در این نمایشگاه تأکید بر امکان جذب سرمایه‌گذار توسط شهرداری‌ها و تعامل با بخش خصوصی در سمت دیگر است؛ لذا بخش‌های گردشگری در این نمایشگاه به شکلی پررنگ حضور دارند .

 

دبیر اجرایی هفتمین نمایشگاه شهر ایده‌آل حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در این دوره از نمایشگاه را ازجمله محورهای مهم این دوره دانست و عنوان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان زیادی در این دوره از نمایشگاه حضور دارند زیرا این بخش‌ها جزء محورهای اصلی نمایشگاه به شمار می‌روند .

 

الله‌وردی تأکید کرد: با توجه به اینکه شهرداری‌ها همیشه از حامیان پارک‌های علمی و فناوری هستند لذا  طرح‌هایی در این حوزه صورت می‌پذیرد که قابلیت عرضه به سرمایه‌گذاران و رشد و توسعه شهری را داراست که در این دوره به‌صورت پررنگ وجود دارد .

 

در حاشیه این نمایشگاه، همایش شهر ایده آل نیز 28 و 29 آذرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برگزار می‌شود. هفتمین نمایشگاه شهر ایده آل تا 30 آذرماه به مدت 4 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برپاست لذا علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 18 الی 22 به بازدید از این بخش بپردازند .

 

انتهای پیام/بازگشت           چاپ چاپ         
 
شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8