شنبه, 29 مهر 1396

رو عنوان : دبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل خبر داد:
عنوان : حضور احتمالی تمام اعضای شورای عالی استان ها نمایشگاه شهر ایده آل
کد خبر : ۱۳۴۹۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ 
ساعت : ۱۳:۱۶:۱۳
عاطفی با اشاره به حمایت شورای عالی استان ها از همایش و نمایشگاه شهر ایده آل گفت: شوراهای اسلامی شهرها در این نمایشگاه و همایش حضور پررنگی دارند و برنامه ریزی شده است تا همه اعضا شورای عالی استانها در این رویداد حضور یابند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها ، در این همایش و نمایشگاه بزرگ که از 27 تا 30 آذر ماه طی چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی جزیره کیش برپا می شود، شهرداران سراسر کشور و ارگانهای ذیربط حوزه مدیریت شهری، برای اولین بار به هم افزایی خواهند پرداخت. شورای عالی استان ها به عنوان متولی امور شوراهای اسلامی شهر در سطح کشور ،سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به عنوان متولی امر شهرداری ها در سراسر کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی امور گردشگری شهری با حمایت و مشارکت در همایش شهر ایده آل در ایجاد تعامل و افزایش اثر بخشی در این رویداد حضور دارند.

 

 

 

نشست تخصصی حوزه پسماند نیز با حضور مدیران عامل سازمان های پسماند سراسر کشور همزمان با همایش و نمایشگاه شهر ایده آل برگزار خواهدشد. بررسی چالش ها و استاندارد های حوزه پسماند و همچنین محورهای تخصصی جمع آوری ، تفکیک، امحا و بازیافت زباله با روش های نوین وبه روز دنیا، از محورها و موضوعات این نشست است.

 

 

 

دبیر اجرایی هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل گفت: شوراهای اسلامی شهرها در این نمایشگاه و همایش حضور پررنگی دارند و برنامه ریزی شده است تا همه اعضا شورایعالی استانها در این رویداد حضور یابند.

 

 

 

عاطفی افزود: برگزاری میزگرد تخصصی حاکمیت شهری با بررسی چالش ها و مزایای حاکمیت شوراها،مشارکت شورایعالی استانها در نمایشگاه جهت ایجاد ارتباط مؤثر با شوراها و شهرداریهای سراسر کشور ، تعامل با شهرداریها و سازمانهای زیرمجموعه جهت حضور در نمایشگاه برخی دیگر از برنامه ها و اقدامات شورای عالی استان ها برای برگزاری باشکوه تر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل است.

 

 

 

وی به محتوای علمی و کاربردی این رویداد نیز اشاره کرد و افزود: همایش شهر ایده آل شامل سخنرانی و ارائه دیدگاه های مقامات کشوری، ارائه مقالات مختلف علمی، تحقیقاتی و کاربردی از سوی محققان و استادان دانشگاهها در حوزه های تخصصی حاکمیت شهری، سرمایه گذاری در گردشگری، فضای سبز، پسماند، مدیریت بحران، حمل و نقل و شهر هوشمند است.

 

 

 

عاطفی افزود: امسال استقبال از این رویداد باشکوه تر از سال های گذشته است، به نحوی که سالن های نمایشگاه حدود یک ماه قبل تکیمل شد و مجبور شدیم فضای جدیدی را برای متقاضیان اضافه کنیم. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر هفتمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل می توانند به پایگاه اینترنتی www.idealcity.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن های 14 و 88578913-021 ستاد برگزاری نمایشگاه تماس بگیرند.

 

 

 

پایان پیام/بازگشت           چاپ چاپ         
 
شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8