شنبه, 29 مهر 1396

رو عنوان : معاون اجرایی و اداری شورای عالی استانها
عنوان : برگزاری نشست تخصصی سرمایه گذاری داخلی و خارجی در آینده نزدیك
کد خبر : ۱۳۴۵۵
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ 
ساعت : ۱۴:۲۴:۲۴

روشناسی از برگزاری نشست تخصصی سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برای روسای شورای استان ها، مراکز استانها و شهرداران در آینده نزدیک خبر داد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، منصور روشناسی معاون اجرایی و اداری شورای عالی استانها در اجلاس مشترک روسای شورای اسلامی استانها و روسای شورای اسلامی شهرهای مراکز استانها که صبح امروز(چهارشنبه) در محل همایش های بین المللی بندر چابهار برگزار شد، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان و تشکر از برگزار کنندگان این همایش اظهارداشت: برخی از موسسات و نهادها برای برگزاری همایش در زمینه مدیریت شهری اعلام آمادگی و اقداماتی انجام داده اند و اطلاع رسانی آن نیز صورت گرفته است ، لذا شورائیان برای شرکت در این همایش ها می توانند برای بهره گیری از مطالب علمی این همایش ها شرکت کنند.

 

وی در ادامه با اشاره به نامه ای که اخیر در خصوص تشکیلات دبیرخانه های شوراهای اسلامی به شوراها ارسال شده  تصریح کرد: در رابطه با بهبود وضعیت استخدامی کارکنان شوراها پیگیری های متعددی  شورای عالی استانها و شخص مهندس چمران انجام داده است که اخرین پیگیری در این رابطه نشستی بوده است که مهندس چمران با آقای انصاری معاون محترم رئیس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور داشته است.

 

معاون اجرایی و اداری شورای عالی استانها ادامه داد: لذا بر این اساس نامه را خدمتتان ارسال و تقاضا کردیم که در یک سال باقی مانده دبیرخانه را باتوجه به قوانین موجود در این رابطه ساماندهی کنید. و همچنین شرح وظایف دبیرخانه ها را بنویسید و به شورای عالی استانها ارسال کنید تا اقدامات لازم با کمیته ای که در شورای عالی در این خصوص شکل گرفته انجام گیرد.

 

روشناسی با بیان اینکه درآینده نزدیک دعوت نامه ای در خصوص نشست تخصصی برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی به روسای شورای استان ها، مراکز استانها و شهرداران ارسال خواهد شد، تاکید کرد: در این نشست یک روزه روند و نحوه سرمایه گذاری در شهرها مطرح خواهد شد و برای ما جای خوشحالی دارد که به این دعوت نامه ها پاسخ و در این همایش حضور پیدا کنید.

 

انتهای پیام/بازگشت           چاپ چاپ         
 
شورای عالی استانها

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8